Regulamin

Rezerwacja

Rezerwacji można dokonywać telefonicznie lub mailowo. Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłacenie zaliczki na konto bankowe w wysokości około 20% pełnej ceny pobytu w ciągu trzech dni od dokonania rezerwacji wstępnej. Brak wpłaty zaliczki powoduje anulowanie wstępnej rezerwacji.
Ustaloną wielkość zaliczki należy przelać na konto wskazane w sms-ie lub mailu potwierdzającemu rezerwację wstępną.
Wpłata zaliczki jest równoznaczna z pełną rezerwacją noclegów.
Zaliczka jest bezzwrotna, chyba że rezygnacja z pobytu następuje najpóźniej 30 dni przed planowanym rozpoczęciem pobytu.

Przyjazd

Pokoje wynajmowane są na doby. Doba rozpoczyna się o godz. 15.00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu.

Płatność

Prosimy o uzupełnienie Karty Gościa i dokonanie bezpośredniej płatności gotówką pozostałej należności w dniu przyjazdu, ewentualnie w kolejnym dniu pobytu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju.
W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
W trakcie pobytu nie ma możliwości renegocjacji warunków pobytu (cena, termin).

Parkowanie

Na terenie posesji nie ma możliwości parkowania. Parking niestrzeżony jest tuż przed posesją. Od 1 lipca do 31 sierpnia objęty jest strefą płatnego parkowania. Można wykupić abonament parkingowy tygodniowy lub dwutygodniowy w siedzibie firmy obsługującej parkomaty w Jastarni na ulicy Portowej 4. Cena abonamentu wynosi odpowiednio 100 i 150 zł (dane z 2017r.) Niedaleko około 200 m znajduje się parking strzeżony.

Pobyt

Prosimy o zachowanie porządku i czystości zarówno w pokoju jak i w całym domu oraz ogrodzie. Każdy z Państwa otrzymuje również klucze do drzwi wejściowych głównych. W godzinach 22.00–7.00 prosimy o ich zamykanie.

Zachowanie Gości nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych.

Uwagi i zastrzeżenia prosimy zgłaszać gospodarzowi.

Osoby nie zameldowane w domu mogą w nim przebywać wyłącznie za wcześniejszą zgodą gospodarzy, nie dłużej jednak niż do godz. 22.00. Gość pensjonatu nie ma prawa przekazywać klucza do pokoju innym osobom.

Przedmioty wartościowe

Nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia mienia Gości.

Cisza nocna

Obowiązuje cisza w godzinach 22.00-7.00. Prosimy o uszanowanie spokoju innych Gości.

Zwierzęta

Kochamy zwierzęta, ale nie przyjmujemy w naszym domu zwierząt ze względu na szacunek dla naszych wszystkich Gości.

Palenie tytoniu

We wszystkich pomieszczeniach obwiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu (również w łazienkach i na balkonach).

Ewentualne szkody

Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia, zniszczenia lub zagubienia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy lub z winy odwiedzających go osób. Gość powinien zawiadomić gospodarza o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.

Rodzice małych dzieci mają obowiązek zaopatrzyć się w nieprzemakalne maty, aby zabezpieczyć materac (na którym śpią dzieci) przed zamoczeniem i zabrudzeniem, w przeciwnym razie pokrywają koszty zniszczeń.
W przypadku zgubienia kluczy, koszt dorobienia wynosi 50.00 zł.

Naruszenie zasad


W przypadku naruszenia zasad Regulaminu, możemy odmówić dalszego pobytu osobie, które te zasady naruszyła. Osoba taka zobowiązana jest do niezwłocznego zastosowania się do poleceń gospodarzy, w szczególności zapłaty za poczynione uszkodzenia i zniszczenia.

Urządzenia elektryczne

Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe w pokojach zabronione jest używanie grzałek, żelazek, i innych urządzeń elektrycznych, nie stanowiących wyposażenia pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy telefonów i innych urządzeń RTV / komputerowych.

Sprzątanie

Pokoje sprzątane są przed przyjazdem Gości. Istnieje możliwość korzystania z odkurzacza centralnego przez Gości. Oprzyrządowanie znajduje się na holu na parterze, a gniazdka na każdym poziomie.

Grill

W ogrodzie zapraszamy do skorzystania z murowanego grilla. Zakup węgla oraz posprzątanie popiołu po grillowaniu należy do gości.

Wyjazd

W ostatnim dniu pobytu, przed opuszczeniem pokoju, ten zamiar należy zgłosić administratorowi celem odbioru pokoju i kluczy. Ze względu na konieczność przygotowania pokoi dla następnych Gości prosimy o udostępnienie ich do godziny 10 w dniu wyjazdu.

Z góry dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. 

Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym domu.

Życzymy miłego wypoczynku i pięknej pogody:)