Regulamin

Rezerwacja

Rezerwacji można dokonywać telefonicznie lub mailowo. Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłacenie zaliczki na konto bankowe w wysokości około 30% pełnej ceny pobytu w ciągu trzech dni od dokonania rezerwacji wstępnej. Brak wpłaty zaliczki powoduje anulowanie wstępnej rezerwacji.
Ustaloną wielkość zaliczki należy przelać na konto wskazane w sms-ie lub mailu potwierdzającemu rezerwację wstępną.
Wpłata zaliczki jest równoznaczna z pełną rezerwacją noclegów.
Zaliczka jest bezzwrotna, chyba że rezygnacja z pobytu następuje najpóźniej 30 dni przed planowanym rozpoczęciem pobytu.

Przyjazd

Pokoje wynajmowane są na doby. Doba rozpoczyna się o godz. 15.00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu.

Płatność

Prosimy o wpłatę pozostałej należności w najpóźniej w dniu przyjazdu na numer konta wskazane do rozliczenia pobytu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju.
W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
W trakcie pobytu nie ma możliwości renegocjacji warunków pobytu (cena, termin).

Parkowanie

Na terenie posesji nie ma możliwości parkowania. Parking niestrzeżony jest tuż przed posesją. Od 15 czerwca do 15 września objęty jest strefą płatnego parkowania. Można wykupić abonament parkingowy tygodniowy lub dwutygodniowy w siedzibie firmy obsługującej parkometry w Jastarni na ulicy Portowej 4. Cena abonamentu wynosi odpowiednio 100 i 150 zł. Niedaleko około 200 m znajduje się parking strzeżony.

Pobyt

Prosimy o zachowanie porządku i czystości zarówno w pokoju jak i w całym domu oraz ogrodzie. Każdy z Państwa otrzymuje również klucze do drzwi wejściowych głównych. W godzinach 22.00–7.00 prosimy o ich zamykanie.

Zachowanie Gości nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych.

Uwagi i zastrzeżenia prosimy zgłaszać gospodarzowi.

Osoby nie zameldowane w domu mogą w nim przebywać wyłącznie za wcześniejszą zgodą gospodarzy, nie dłużej jednak niż do godz. 22.00. Gość pensjonatu nie ma prawa przekazywać klucza do pokoju innym osobom.

Przedmioty wartościowe

Nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia mienia Gości.

Cisza nocna

Obowiązuje cisza w godzinach 22.00-7.00. Prosimy o uszanowanie spokoju innych Gości.

Zwierzęta

Kochamy zwierzęta, ale nie przyjmujemy w naszym domu zwierząt ze względu na szacunek dla naszych wszystkich Gości.

Palenie tytoniu

We wszystkich pomieszczeniach obwiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu (również w łazienkach i na balkonach).

Ewentualne szkody

Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia, zniszczenia lub zagubienia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy lub z winy odwiedzających go osób. Gość powinien zawiadomić gospodarza o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.

Rodzice małych dzieci mają obowiązek zaopatrzyć się w nieprzemakalne maty, aby zabezpieczyć materac (na którym śpią dzieci) przed zamoczeniem i zabrudzeniem, w przeciwnym razie pokrywają koszty zniszczeń.
W przypadku zgubienia kluczy, koszt dorobienia wynosi 50.00 zł.

Naruszenie zasad

W przypadku naruszenia zasad Regulaminu, możemy odmówić dalszego pobytu osobie, które te zasady naruszyła. Osoba taka zobowiązana jest do niezwłocznego zastosowania się do poleceń gospodarzy, w szczególności zapłaty za poczynione uszkodzenia i zniszczenia.

Urządzenia elektryczne

Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe w pokojach zabronione jest używanie grzałek, żelazek, i innych urządzeń elektrycznych, nie stanowiących wyposażenia pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy telefonów i innych urządzeń RTV / komputerowych.

Sprzątanie

Pokoje sprzątane są przed przyjazdem Gości. Istnieje możliwość korzystania z odkurzacza centralnego przez Gości. Oprzyrządowanie znajduje się na holu na parterze, a gniazdka na każdym poziomie.

Grill

W ogrodzie zapraszamy do skorzystania z murowanego grilla. Zakup węgla oraz posprzątanie popiołu po grillowaniu należy do gości.

Wyjazd

W ostatnim dniu pobytu, przed opuszczeniem pokoju, ten zamiar należy zgłosić administratorowi celem odbioru pokoju i kluczy. Ze względu na konieczność przygotowania pokoi dla następnych Gości prosimy o udostępnienie ich do godziny 10 w dniu wyjazdu.

Z góry dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. 

Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym domu.

Życzymy miłego wypoczynku i pięknej pogody:)